Küsi tasuta demo!
+3726999099

Tahad näha, mida Su kliendid näevad?

Kas selgitad ikka veel klientidele telefonis või vestlusaknas, kuidas Sinu e-poes, iseteenindusportaalis või mobiilirakenduses navigeerida? Ehk saadate omavahel ka ekraanitõmmiseid edasi-tagasi?


Kui jah, siis on meil Sulle nutikas lahendus kliendipäringute kiiremaks lahendamiseks, mille saad oma veebisaidile või mobiilirakendusse lisada kõigest ühe koodirea abil.


Ühisbrausimise lahendus just nimelt nii töötab. See brauserivaate jagamise teenus sobib ideaalselt e-poodidele, tehnoloogiaettevõtetele ja teistele era- ja avaliku sektori teenusepakkujatele, kes peavad oma kliente veebisaidil või -rakenduses kiirelt ja sujuvalt abistama.


Prominioni ühisbrausimise eeliseid

Ühisbrausimine võimaldab:

 • Võita rohkem kliente ja suurendada edukate ostude hulka neid ostuteekonnal abistades.
 • Avaldada klientidele muljet kiire ja tõhusa klienditeenindusega.
 • Tõrked kiiremini avastada ja lahendada, andes klienditoe spetsialistidele võimaluse kasutaja ekraani näha.
 • Lühendada keskmist kliendipäringu lahendamise aega, et Sinu tiim saaks rohkem aega pühendada keerulisematele ülesannetele.
 • Lisada ühisbrausimine oma organisatsiooni müügi- või koolitustööriistade arsenali.Ideaalne ühisbrausimise lahendus igale ettevõttele. Uuri lisa!

Cobrowse programmil on järgmised funktsioonid:

 • Klienditoe spetsialistid näevad kliendi brauserit, saavad seal kerida, klikkida ja andmeid sisestada või vajadusel kliendiga oma ekraani jagada.
 • Üks lahendus sobib kõigile kasutajatele väikeettevõtetest suurte erasektori ja avaliku sektori asutusteni. Sinu aastatasu sõltub süsteemi lisatud klienditoe spetsialistide arvust.
 • Lihtne paigaldus ‒ piisab veebisaidile üherealise Javascripti koodijupi (tag’i) lisamisest.
 • Sinu kliendid ei pea midagi alla laadima: nad saavad ühisbrausimise veebisaidil või rakenduses ühe klikiga aktiveerida.
 • Paindlikud lisafunktsioonid, näiteks saab klienditoe spetsialisti vaatest varjata tundliku teabe, nagu krediitkaardiandmed või paroolid, või keelata spetsialistil kliendi eest tegevuste kinnitamise.
 • Avatud API integratsiooniks mis tahes kliendisuhete halduse (CRM), klienditoe või kõnekeskuse tarkvaraga. Kasutusseansid registreeritakse automaatselt CRM-lahenduses.
 • Lihtne ühilduvus Sinch Contact Pro klienditeeninduse tarkvaraga. Loe lähemalt Sinch Contact Pro lahendusest nutika omnikanali loomiseks.
 • Töökindel ja turvaline ‒ kõik andmed on krüpteeritud ja seansside andmeid ei salvestata.Kas soovid rohkem teada, kuidas Sinu ettevõte teenusest kasu saaks?
Broneeri demo siit.

Miks valida Prominion?

Prominion pakub alates 2002. aastast tipptasemel kliendisuhtluse ja HR tarkvaralahendusi era- ja avaliku sektori klientidele ‒ nii väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele kui “ükssarvikutele” ja võtmetähtsusega riigiasutustele.


Aitame Sul Prominioni ühibrausimise lahendust Sinu vajadustele vastavalt seadistada. Ehkki baasintegratsioon pole keeruline, on lahendusel palju lisafunktsioone (näiteks klienditoe spetsialistidele erinevate õiguste andmine ja integratsioon CRM-lahendustega), mis nõuavad spetsialisti teadmisi.


Aitame Sul tarkvara maksimaalselt enda kasuks tööle panna ja oleme alati telefonikõne või e-kirja kaugusel, kui Sul tekib tehnilisi või muid küsimusi ‒ kohalikus keeles ja kohalikul tööajal!


Soovid enne ostmist proovida? See on võimalik!

Selleks, et saaksid teha kindla otsuse küsi meilt tasuta demo ja konsulteeri meie spetsialistidega.
Täida allolev kontaktivorm.

Suhtleme

Oleme pioneerid, sest pakkusime juba 2002. aastal esimeste seas maailmas pilvepõhiseid kõnekeskuste tarkvaralahendusi ning usume, et tipptasemel klienditeenindus on üks tähtsamaid äri alustalasid.

 

Meie pilvepõhiseid teenuseid kasutatakse üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

 

Siit saad vastused oma kordumatutele küsimustele, aitame Sind rõõmuga.
Täida juuresolev kontaktivorm või kirjuta meile info@prominion.eu

* Need väljad on kohustuslikud

Sinu andmed on meie käes kaitstud ja neid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate isikutega.Kasutame küpsiseid analüüsimiseks ja Sulle vajaliku info pakkumiseks. Klõpsates nuppu OK kinnitad, et nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateave.