Küsi tasuta demo!
+3726999099

Oleme Sinu kliendisuhtluse & HR tarkvaralahenduste partner.

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele turvalisi ja tipptasemel infosüsteeme läbi suurepärase teeninduse ja klienditoe kogemuse. 


Meie liikumapanev jõud on meie kliendid ja nende pidevalt muutuvad väljakutsed. Teame, kuidas klienditeenindus parimal viisil tööle panna ja luua töökultuur, mis toetab strateegiat. Pakume oma klientidele lahendusi, mille töökindlust oleme ise juba tõestanud.

Oleme ametlik SAP Gold Partner ja Sinch Gold Partner ning müüme nende parimaid tarkvaralahendusi. Tegeleme kogu kliendisuhtluse ja personalihalduse tarkvaralahenduste juurutamise ja haldamise elutsükliga, alates pilve infrastruktuuri ja erilahenduste arendamisest, tarkvara paigaldusest ja integreerimisest kuni konsultatsioonide ning tugi- ja hooldusteenuseni.


Saad valida teenuseid alates lihtsast nõustamisest kuni täielikult toimivate Contact Center ja HCM süsteemideni.

Koostööst meiega võidad:

 • Aktiivne koostöö

Sinu ettevõtte vajadused on meile parimate tarkvaralahenduste leidmisel kõige tähtsamad. Oleme Sulle pikaaegne koostööpartner.

 • Võimalus enne ostmist proovida

Enne ostmist saad demo abil süsteeme proovida. Küsi meilt tasuta demo ja konsulteeri meie spetsialistidega, et saaksid teha kindla otsuse.

 • Meie tiim on Sinu tiim

Sul pole vaja oma uute süsteemide käivitamiseks ja haldamiseks tohutut tehnilise toe tiimi, sest hoolitseme selle eest ise.

 • Pilvepõhine tehnoloogia

Sinu aja, raha ja IT-ressursside säästmiseks on meie tarkvaralahendused pilvepõhised teenused ja kaugtööks täiuslikud. Kuid kui soovid, et süsteemid töötaksid Sinu serverites, siis ka see sobib.  

Väärtused, millesse me Prominionis usume:

 • Klient ennekõike
  Panustame klientide edusse kohandades teenuseid nende vajadustele ja pakkudes kiiret, professionaalset ja sõbralikku tuge. 

 • Lihtsus
  Usume, et lihtne on parem. Lihtsustame infosüsteeme, et need oleksid tõhusamad ja hõlpsamini hallatavad. 

 • Olla esimene
  Kohandame uusi tehnoloogiaid agiilselt, pakkudes klientidele pidevalt uusi võimalusi oma tegevuste paremaks muutmiseks.

 • Parim tööandja
  Juhime oma äri sotsiaalselt vastutustundlikult ja eetiliselt. Meie eesmärk on olla parim koht töötamiseks, olles oma tiimi suhtes aus, sõbralik ja paindlik.


Tunnustus

 • Oleme koostöös SAPiga ühendanud jõud, et tuua oma klientideni Intelligentse Ettevõtte võimalused. Aitame organisatsioonidel saavutada soovitud tulemusi ning ehitada arukaid ja parimal viisil juhitud ettevõtteid, mis aitavad muuta maailma paremaks. Tuvastame, nõustame, ostame, loome, integreerime, toetame, teenindame, koolitame ja haldame parimaid SAP tarkvaralahendusi, mis teie soovidele kõige paremini vastavad. 


ISO 27001 sertifikaat

 • Meie tarkvaraarenduse, juurutamise, klienditoe ja konsultatsiooni teenused on sertifitseeritud infoturbe juhtimissüsteemi ISO 27001 järgi Bureau Veritas Certification poolt.SAP Pinnacle Awards 2021 Finalist

 • SAP tunnustas meid 2021. aasta SAP® Pinnacle Award auhinna Finalistina Aasta Partner – SAP SuccessFactors Solutions (Midmarket) kategoorias. SAP Pinnacle auhinnad tõstavad esile silmapaistvaid partnereid, et tunnustada nende pühendumust tiimitööle, erakordset innovatsiooni ja suutlikkust aidata klientidel oma eesmärke saavutada.Parimate tarkvaralahenduste leidmisel on Sinu ettevõtte vajadused meile kõige tähtsamad. Võta meiega ühendust ja räägime sellest.

Sinu tiim


Riina Võhma

Projektijuht

Kerstin Anneljas

Projektijuht

Roman Errapart

Müügidirektor

Eglė Budreckė

Müügijuht (Leedu)

Ekke-Edvard Einberg

CTO

Tarmo Toonpere

Tehnilise toe meeskonnajuht

Marina Šipitsõna

Rakenduse administraator

Andrus Tamme

Andmebaaside ja aruandluse spetsialist

Madis Malv

Süsteemiadministraator

Andres Loorpuu

CEO

Suhtleme

Oleme pioneerid, sest pakkusime juba 2002. aastal esimeste seas maailmas pilvepõhiseid kõnekeskuste tarkvaralahendusi ning usume, et tipptasemel klienditeenindus on üks tähtsamaid äri alustalasid.

 

Meie pilvepõhiseid teenuseid kasutatakse üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

 

Siit saad vastused oma kordumatutele küsimustele, aitame Sind rõõmuga.
Täida juuresolev kontaktivorm või kirjuta meile info@prominion.eu

* Need väljad on kohustuslikud

Sinu andmed on meie käes kaitstud ja neid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate isikutega.Kasutame küpsiseid analüüsimiseks ja Sulle vajaliku info pakkumiseks. Klõpsates nuppu OK kinnitad, et nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateave.