Küsi tasuta demo!
+3726999099

Oleme Sinu kliendisuhtluse & HR tarkvaralahenduste partner.

Kuigi meie peakontor asub Eestis, kasutatakse meie pilvepõhiseid teenuseid üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

Meie liikumapanev jõud on meie kliendid ja nende pidevalt muutuvad väljakutsed. Teame, kuidas klienditeenindus parimal viisil tööle panna ja pakume oma klientidele lahendusi, mille töökindlust oleme ise juba tõestanud.


Tegeleme kogu kliendisuhtluse ja personalihalduse tarkvaralahenduste juurutamise ja haldamise elutsükliga, alates pilve infrastruktuuri ja erilahenduste arendamisest, tarkvara paigaldusest ja integreerimisest kuni konsultatsioonide ning tugi- ja hooldusteenuseni.


Saad valida teenuseid alates lihtsast nõustamisest kuni täielikult toimivate Contact Center, CRM ja HCM süsteemideni.

Koostööst meiega võidad:

  • Aktiivne koostöö

Sinu ettevõtte vajadused on meile parimate tarkvaralahenduste leidmisel kõige tähtsamad. Oleme Sulle pikaaegne koostööpartner.

  • Võimalus enne ostmist proovida

Enne ostmist saad demo abil süsteeme proovida. Küsi meilt tasuta demo ja konsulteeri meie spetsialistidega, et saaksid teha kindla otsuse.

  • Meie tiim on Sinu tiim

Sul pole vaja oma uute süsteemide käivitamiseks ja haldamiseks tohutut tehnilise toe tiimi, sest hoolitseme selle eest ise.

  • Pilvepõhine tehnoloogia

Sinu aja, raha ja IT-ressursside säästmiseks on meie tarkvaralahendused pilvepõhised teenused ja kaugtööks täiuslikud. Kuid kui soovid, et süsteemid töötaksid Sinu serverites, siis ka see sobib.  


Tunnustus
  • Oleme koostöös SAPiga ühendanud jõud, et tuua oma klientideni Intelligentse Ettevõtte võimalused. Aitame organisatsioonidel saavutada soovitud tulemusi ning ehitada arukaid ja parimal viisil juhitud ettevõtteid, mis aitavad muuta maailma paremaks. Tuvastame, nõustame, ostame, loome, integreerime, toetame, teenindame, koolitame ja haldame parimaid SAP tarkvaralahendusi, mis teie soovidele kõige paremini vastavad. SAP Partner Center of Expertise sertifikaat
SAP Contact Center tarkvaralahendusele alates 2019. aastast

  • Vastame SAPi poolt teenusele ja klienditoele seatud kõrgetele kriteeriumitele ja tagame oma klientidele kiire ja kvaliteetse abi.Parimate tarkvaralahenduste leidmisel on Sinu ettevõtte vajadused meile kõige tähtsamad. Võta meiega ühendust ja räägime sellest.

Sinu tiim


Kristo Rannamets

müügijuht

Marilyn Leppik

projektide valdkonna juht

Andrus Tamme

andmebaaside ja aruandluse spetsialist

Ekke-Edvard Einberg

CTO

Eva Maimre

turundusjuht

Liivi Saluste

SAP Cloud for Customer konsultant

Tarmo Toonpere

tehnilise toe meeskonnajuht

Roman Errapart

müügidirektor

Jevgeni Vassiljev

SAP SuccessFactors nõustaja

Karl Allik

tarkvaraarendaja

Meelis Annus

tarkvaraarendaja

Andres Loorpuu

CEO

Caspar Ruul

süsteemiadministraator

Madis Malv

süsteemiadministraator

Eglė Budreckė

kliendihaldur (Leedu)

Suhtleme

Oleme pioneerid, sest pakkusime juba 2002. aastal esimeste seas maailmas pilvepõhiseid kõnekeskuste tarkvaralahendusi ning usume, et tipptasemel klienditeenindus on üks tähtsamaid äri alustalasid.

 

Meie pilvepõhiseid teenuseid kasutatakse üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

 

Siit saad vastused oma kordumatutele küsimustele, aitame Sind rõõmuga.
Täida juuresolev kontaktivorm või kirjuta meile info@prominion.eu

* Need väljad on kohustuslikud

Sinu andmed on meie käes kaitstud ja neid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate isikutega.

Kasutame küpsiseid analüüsimiseks ja Sulle vajaliku info pakkumiseks. Klõpsates nuppu OK kinnitad, et nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateave.