Küsi tasuta demo!
+3726999099

Miks liituda Prominioniga?

Oleme spetsialistide tiim, kelle liikumapanev jõud on meie kliendid ja nende pidevalt muutuvad väljakutsed. Teame, kuidas klienditeenindus parimal viisil tööle panna, ja pakume oma klientidele tarkvaralahendusi, mille töökindlust oleme ise juba tõestanud.

Prominionis saad olla osa meeskonnast, kus sinu panus loeb ja kus iga päev pakub uusi võimalusi õppimiseks ja kasvamiseks:

  • Meie töökaaslased on rohkem kui lihtsalt kolleegid – nad on alati valmis aitama, toetama ja julgustama. Selline keskkond loob tugeva meeskonnatunde, kus kõik teadvustavad enda rolli olulisust. Me väärtustame avatud suhtlust ja positiivset tööõhkkonda, kus igaüks saab tunda end turvaliselt ja aktsepteeritult.
  • Mõistame, et elu ei keerle ainult ümber töö. Prominion pakub paindlikke töötamise tingimusi, et toetada tasakaalu töö ja eraelu vahel. See lähenemine võimaldab meie töötajatel leida parima viisi produktiivsuse ja isikliku heaolu ühitamiseks.
  • Meie juures pole ebavajalikku bürokraatiat. Usume, et lihtsustatud protsessid ja struktuurid võimaldavad meie meeskonnal keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline – innovatsioonile ja kliendi vajaduste rahuldamisele. See vähendab asjatut stressi ja võimaldab meeskonnal säilitada efektiivsust ning paindlikkust.
  • Prominionis ei pea keegi jääma kinni kitsalt oma rolli piiridesse. Julgustame oma töötajaid uurima uusi valdkondi, katsetama ja arendama oma oskusi mitmekülgselt. See lähenemine mitte ainult ei rikasta töötajakogemust, vaid võimaldab ka igaühel järgida oma karjääriambitsioone.

Vabad ametikohad

Sobivat ametikohta ei leidunud?

Meil on alati ruumi headele ja andekatele inimestele. Kui usud, et võiksime omavahel suurepäraselt sobida, siis täida allolev kontaktivorm kirjutades sellest, milles Sa väga osav oled ning saates meile oma CV või LinkedIni profiili link. Kui soovid, võid meile saata ka ennast tutvustava video lingi, ka see on väga tore mõte!

Ettevõte väärtustab mitmekesisust ja tagab võrdse kohtlemise kõigile töötajatele, olenemata nende soost, rahvusest, usulistest veendumustest või muudest isiklikest omadustest. 

Suhtleme

Oleme pioneerid, sest pakkusime juba 2002. aastal esimeste seas maailmas pilvepõhiseid kõnekeskuste tarkvaralahendusi ning usume, et tipptasemel klienditeenindus on üks tähtsamaid äri alustalasid.

 

Meie pilvepõhiseid teenuseid kasutatakse üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

 

Siit saad vastused oma kordumatutele küsimustele, aitame Sind rõõmuga.
Täida juuresolev kontaktivorm või kirjuta meile info@prominion.eu

* Need väljad on kohustuslikud

Sinu andmed on meie käes kaitstud ja neid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate isikutega.Kasutame küpsiseid analüüsimiseks ja Sulle vajaliku info pakkumiseks. Klõpsates nuppu OK kinnitad, et nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateave.