Küsi tasuta demo!
+3726999099
''

2008

Klient alates

176

Töötajat

34

Igapäevast kasutajat

Ettevõttest DPD:

  • Klient aastast 2008
  • Ettevõtte suurus 176 töötajat
  • Kasutatav teenus: Pilvepõhine Contact Center tarkvaralahendus, sh kõned, e-kirjad, IVR, IVR bot, tagasihelistamise ning lisaks erilahendused
  • 34 kasutajat

DPD Eesti on valinud partneriks Prominioni, et olla oma klientidele lähemal –

DPD Eesti kui juhtiva pakiveoteenuse pakkuja liikuma panevaks jõuks on kliendikesksus. Pidevalt muutuval turul on nad valinud oma strateegiaks vastata nendele muutustele, juhindudes oma klientidest ja nende vajadustest.

Ettevõtte tegevuse keskmes on kompetentsus, sõbralikkus ja lähedus ning läbivaks jooneks “teeme ära” suhtumine alates selle asutamisest 1996. aastal. Kiirete tarneaegade, lihtsate süsteemide ja kliendile lähedal oleku tagamiseks tehakse koostööd partneritega, kellel on nendega samad väärtused, sest sellega kaasneb parim üksteisemõistmine.

“DPD Eesti ja Prominioni koostöö algas 10 aastat tagasi telefoniteenusest. Klienditeeninduse arendamiseks vajasime pilvepõhist kõnede salvestamise lahendust ning turul ringi vaadates nägime, et Prominioni võimalused ja kompetentsid tegid nad Contact Center tarkvaralahenduste lipulaevaks,” räägib DPD Eesti klienditeeninduse juht Kadi Ilus.

“Nende paljude aastate jooksul oleme Prominioni abiga juurutanud rida klienditeeninduse parimaks juhtimiseks vajalikke arendusi, näiteks kirjalike kliendipöördumiste tsentraliseerimise ja halduse, suurklientide päringute eraldi haldamise, klienditeeninduse kvaliteediuuringute, IVR (Interactive Voice Response) ja tagasihelistamise lahenduse“ loetleb Ilus. “Tänane värskeim tööriist on IVR bot, mis teatab meie klientidele klienditeenindusse helistades kiiresti ja mugavalt nende saadetise staatuse.”

Selleks, et olla oma tegevuses parim ja seada kõrgeid eesmärke, peab olema adekvaatne ülevaade tehtust ja valitsevast hetkeseisust. Kadi Ilus selgitab, et Prominioni Contact Center tarkvaralahendus võimaldab neil lisaks vajalikele arendustele saada ka põhjalikku statistikat tehtust ning sellest, kas liigutakse õiges suunas. “Jälgime igapäevaselt klienditeeninduse kvaliteeti ning aastast aastasse lahendame pöördumisi veelgi tõhusamalt. 2018. aastal suutsime vastata 98,95% suurklientide kõnedest ning kirjalikest pöördumistest said vastatud 97,8% 1 tunni jooksul. Tavaklientide pöördumiste tulemused eelmisel aastal olid vastavalt 84% ja 92% 1,5 tunniga,” tõdeb Ilus ja jätkab: “Alati saab aga veel paremini teha ning selleks liigume väga õiges suunas”.

“DPD Eestis oleme oma väga head töötulemused saavutanud koostöös Prominioniga. Valisime nad partneriks, et olla oma klientidele lähemal ja oleme selle saavutanud. Personaalne suhtlus, initsiatiivikus lahenduste leidmisel, töökindlus ja mitu sammu ette mõtlemine on vaid mõned Prominioni tiimi tugevused. Nad on usaldusväärsed partnerid, kellega saab mitte ainult unistada vaid ka ellu viia. Oleme koostööst saanud meelerahu, sest oleme hoitud ja loodan, et meie koostööd jätkub veel aastateks ja aastateks.”

Kadi Ilus, DPD Eesti klienditeeninduse juht

Kasutame küpsiseid analüüsimiseks ja Sulle vajaliku info pakkumiseks. Klõpsates nuppu OK kinnitad, et nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateave.